AIMAX
Technologia to nasza pasja

O firmie

5 lat na rynku

Firma AIMAX istnieje od 2013 r. W tym czasie podstawową działalność związaną bezpośrednio z informatyką poszerzyliśmy o automatykę budynkową FIBARO, monitoring wizyjny, systemy alarmowe, kontrolę dostępu. Posiadamy także w ofercie Podpis Elektroniczny Asseco Data Systems S.A.

20 lat doświadczenia

Nasza kadra z informatyką związana jest od 1996 r. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe pozwalają na sprawne poruszanie się w zakresie sprzętu oraz oprogramowania znakomicie łącząc je z zagadnieniami automatyki czy monitoringu.

Podpis Elektroniczny

W ofercie naszej znajduje się Podpis Elektroniczny Asseco Data Systems S.A. Kompleksowo załatwiamy wszelkie formalności związane z jego uzyskaniem.

Satel

Projektujemy oraz instalujemy systemy alarmowe Satel. Posiadamy aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

Nice

Prowadzimy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny automatyki NICE. Bramy uchylne, przesuwne, szlabany, bramy garażowe, rolety.

insert

Jesteśmy partnerem firmy Insert - producenta oprogramowania sprzedażowego, księgowego, kadrowo-płacowego oraz wielu innych. W ciągłej sprzedaży posiadamy w/w oprogramowanie oraz pomagamy w pełnym jego wdrożeniu.

nice satel unizeto insert
mediporta alantec fibaro airlive

Wykorzystane loga należą do właścicieli i umieszczone są tylko w celach informacyjnych.